Zimní sporty

V zimním období je v okolí hotelu několik lyžařských vleků,které uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené lyžaře. Nachází se zde i lyžařská škola s profesionálními instruktory a půjčovna lyží a snowboardu. Běžkaři mohou využít několik upravených běžeckých tratí, které se nacházejí nedaleko od hotelu.

Lyžařské středisko SKIPARK Dolní Dvůr vzdálené od hotelu 100 metrů, je vhodné pro klidnou rodinnou rekreaci za vyjímečně výhodných cenových podmínek. Denně upravované a kompletně zasněžované tratě u lyžařských vleků Morava I a II, Baron a Za Potokem užijí především začínající lyžaři a děti.

Večerní lyžování od 17 do 21 hodin a minisnowpark vhodně doplní nabídku sportovního programu pro ubytované rodiny i jednotlivce.


Lyžařské středisko SKIPARK Černý Důl  zajišťuje lyžařské vyžití pro každého lyžaře s rozmanitými sjezdovými terény i délkami vleků a tratí. Pro začínající lyžaře lze využívat MINISKIPARK s vleky Veronika I a II, Hřbiťák I a II. Pro náročnější lyžaře je připraven areál SAXNER. Páteří areálu SAXNER je trojsedačková lanovka s vleky Veronika III, U lomu, Bohnischovy boudy a vlek Skalka. Převážně dětem slouží vleky Rosnička a Krteček.Pro zajištění dostatečné sněhové pokrývky je vybudováno zasněžení celého areálu.

Česky
Skifamily